Kurs programowania Java od podstaw

Chcesz rozpocząć naukę programowania od języka Java? Świetny wybór! Zapisz się na nasz kurs i dołącz do najlepiej zarabiających programistów na świecie!

Najbliższy kurs: 05.10.2020 18:30 – 20:00 – Kraków

Dlaczego warto wybrać kurs Java?

szerokie-zastosowanie

Popularność

Java to jeden z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Korzystają z niego m.in. Google, Twitter, Netflix czy Facebook!

małe-grupy

Siła społeczności

Według danych firmy Oracle, na świecie jest aż 9 milionów programistów Java! Dzięki temu możesz liczyć na pomoc i wsparcie doświadczonych developerów.

Umiejętności

Uniwersalność

Za pomocą Javy możesz tworzyć aplikacje mobilne i desktopowe, rozbudowane serwisy internetowe, rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji i nie tylko!

zatrudnienie

Wysokie zarobki

Java to jedna z najlepiej płatnych technologii. Według danych No Fluff Jobs, mediana wynagrodzeń Junior Java Developerów to 6000 zł.

Czym jest technologia Java?

Java jest jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie, głównie ze względu na jej wszechstronność i kompatybilność. Używana jest zarówno przez światowych gigantów technologicznych, jak i użytkowników indywidualnych. 

 

Technologia ta może być wykorzystywana w różnorodnych projektach, w tym m.in. do tworzenia oprogramowania, aplikacji mobilnych i dużych systemów. Co ciekawe, w 2019 roku, aż 88% wszystkich smartfonów opierało się na Androidzie – mobilnym systemie operacyjnym napisanym właśnie w języku Java. 

Java to także najczęściej występująca technologia backendowa w ogłoszeniach o pracę w IT. Oznacza to, że znajomość tego języka otwiera przed programistami wiele interesujących możliwości zawodowych!

Program kursu Java od podstaw

Dla kogo jest kurs Java od podstaw?

Kurs Java od podstaw jest skierowany do osób, które nie miały nigdy wcześniej do czynienia z tym językiem. Polecamy go zarówno osobom, dopiero chcą wkroczyć do branży IT, jak i programistom, którzy jeszcze nie znają tego języka.

Czego potrzebujesz, aby wziąć udział w kursie?

Jedyne czego potrzebujesz to sprawny laptop, którym będziesz się posługiwał podczas zajęć. Poza tym od naszych kursantów oczekujemy jedynie zaangażowania, wytrwałości i chęci do nauki!

Sylwetka absolwenta kursu Java od podstaw

Po naszym kursie będziesz doskonale przygotowany do pierwszej pracy na stanowisku Junior Java Developera. Zdobędziesz praktyczną wiedzę od doświadczonych trenerów, którzy doskonale znają współczesny rynek IT. Już podczas kursu stworzysz pierwsze aplikacje, którymi będziesz mógł pochwalić się przyszłemu pracodawcy. 

Nauczysz się nie tylko programowania w Javie, ale także pracy w zespole IT, poznasz ważne narzędzia i pojęcia, przydatne w codziennej pracy programisty. Co więcej, nasi trenerzy przygotują Cię do procesu rekrutacji, dzięki czemu szybciej znajdziesz wymarzonego pracodawcę. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, potwierdzający zdobyte tam umiejętności.

Miasto: Kraków
Kurs Wieczorowy: 05.10.2020
Kurs Weekendowy: 10.10.2020
Miasto: Wrocław
Kurs Wieczorowy: 06.10.2020
Kurs Weekendowy: 10.10.2020
Cena Kursu

3000 zł

Możliwość rozłożenia na 4 raty po 750 zł

  • Czas trwania: 4 miesiące
  • Zajęcia: 32 (2x tygodniowo)
  • Certyfikat: Tak

Otrzymaj rabat 300 zł!​

Przy płatności za całość z góry

Trenerzy kursu

Tomasz Lewowski

14 lat doświadczenia

Entuzjasta paradygmatów programowania i nowych metod, wprowadzanych przez kolejne technologi. Pasjonat rozwiązań projektowych, które zapewniają niezawodność oprogramowania. Zaangażowany zarówno w projekty tworzone przez startupy, jak i duże korporacje. Zawodowo zajmuje się implementacją systemów bankowych i systemów kontroli pojazdów AGV.
Dmytro Kontreras

15 lat doświadczenia

Inżynier oprogramowania, posiadający duże doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu baz danych. Od 10 lat związany z Javą, w której programuje korporacyjne aplikacje i usługi internetowe. Od 3 lat pełni funkcję kierownika technicznego i zespołowego.
Anton Guba

9 lat doświadczenia

Tech Lead, specjalizujący się w tworzeniu i testowaniu oprogramowania. Zaangażowany lider zespołu, trener i mentor. Propagator najlepszych praktyk w IT, takich jak Continuous Integration, Continuous Development, TDD & BDD czy Clean Code.

Szukasz kursu Java

na poziomie zaawansowanym?
Zapisz się na kurs programowania:

Java od podstaw

Dane Personalne:

Proszę wybrać preferowany tryb zajęć

05.10.2020 18:30 – 20:0006.10.2020 17:00 – 18:3010.10.2020 09:00 – 12:00

Proszę wybrać preferowany tryb zajęć

06.10.2020 Godz: 18:30 – 20:00Weekendowy 10.10.2020 Godz: 09:00 – 12:00

Proszę zaznaczyć poziom j. angielskiego*:

0 – A2B1 – B2C1 – C2

Proszę wybrać formę płatności*:

za całość (2700 zł)co miesiąc (750 zł)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jak zapisać się na kurs Java?

contact-img
Dot
Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wypełnij pola w formularzu obok i kliknij przycisk "Aplikuj".

Dot
Poczekaj na wiadomość

Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją, na podany adres e-mail prześlemy wszystkie informacje odnośnie płatności oraz niezbędnych formalności.

Dot
Rozpocznij naukę

Gotowe! Zostałeś zapisany na kurs!