Kurs programowania JavaScript

Rozpocznij naukę programowania od najpopularniejszej technologii na świecie!

Naucz się JavaScript, HTML oraz CSS i twórz samodzielnie interaktywne strony internetowe!

Najbliższy kurs: 05.10.2020 17:00 – 18:30  – Kraków

Dlaczego warto wybrać kurs JavaScript?

szerokie-zastosowanie

Stabilność zatrudnienia

Programiści JavaScript nie mogą narzekać na brak ofert pracy. Coraz więcej firm potrzebuje przecież profesjonalnych stron internetowych.

pewna-praca

Wiele możliwości

Znajomość JavaScipt otworzy przed Tobą szereg możliwości. Będziesz mógł tworzyć nie tylko strony internetowe, ale także aplikacje mobilne czy też gry.

Umiejętności

Idealny dla początkujących

JavaScript to świetny wybór na start. Zdobędziesz przydatną i łatwo przyswajalną wiedzę, która przyda Ci w codziennej pracy w branży IT!

certyfikacja

Popularność JavaScript

JavaScript to najpopularniejsza technologia na świecie! Potwierdzają to Według najnowsze dane firmy Stack Overflow.

Czym zajmuje się Frontend Developer?

Frontend Developer to programista, który odpowiada za to, co widzą użytkownicy danej aplikacji lub strony internetowej. Do jego zadań należy m.in. dodawanie elementów graficznych i animacji do projektu. W tym celu posługuje się tzw. świętą trójcą Frontendu czyli HTML, CSS oraz JavaScript. Wszystkich tych technologii nauczysz się na kursie JavaScript w szkole ITS.

Frontend Developer jest zazwyczaj członkiem zespołu developerskiego, który razem pracuje nad danym projektem. Jego codzienna praca jest opiera się zatem w dużej mierze na współpracy z innymi uczestnikami projektu, a szczególnie Backend Developerami.

Program kursu JavaScript

Dla kogo jest kurs JavaScript?

Kurs JavaScript to idealny wybór dla osób, które chcą nauczyć się programować, a jednocześnie być odpowiedzialni za wizualny aspekt strony czy aplikacji internetowej. Idealny kandydat powinien posiadać nie tylko analityczny umysł, ale także zmysł estetyczny. To połączenie sprawi, że będzie w stanie tworzyć profesjonalne, przykuwające uwagę strony internetowe.

Czego potrzebujesz, aby wziąć udział w kursie?

Od uczestników wymagamy jedynie własnego laptopa, który będzie umożliwiał sprawną naukę podczas kursu. Do tego wystarczy odrobina motywacji, zaangażowania i wiary w swoje umiejętności!

Sylwetka absolwenta kursu JavaScript

Absolwent kursu JavaScript potrafi samodzielnie tworzyć dynamiczne strony internetowe. W tym celu posługuje się technologiami HTML, CSS oraz JavaScript. Zna także system kontroli wersji GIT, który jest nieodłącznym narzędziem pracy każdego programisty.

Co więcej, po ukończeniu naszego kursu, jego uczestnicy będą świetnie przygotowani do pracy oraz rekrutacji w IT. Nauczą się pracować w zespole developerskim, a także poznają najczęściej zadawane pytania podczas rozmowy o pracę na stanowisko Junior JavaScript Developera lub Junior Frontend Developera.

Po ukończeniu kursu, możliwości dalszego rozwoju zawodowego są ogromne. To także dobry start, aby w przyszłości poszerzyć swoje umiejętności o języki backendowe i zostać np. Fullstack Developerem.

Miasto: Kraków
Kurs Wieczorowy: 05.10.2020
Kurs Weekendowy: 10.10.2020
Miasto: Wrocław
Kurs Weekendowy: 10.10.2020
Cena Kursu

3000 zł

Możliwość rozłożenia na 4 raty po 750 zł

  • Czas trwania: 4 miesiące
  • Zajęcia: 32 (2x tygodniowo)
  • Certyfikat: Tak

Otrzymaj rabat 300 zł!

Przy płatności za całość z góry

Trenerzy kursu

Władysław Udovychenko

5 lat doświadczenia

Doświadczony JavaScript Developer, specjalizujący się w JavaScript ES5 / ES6, React.js i Vue. Od ponad 3 lat zajmuje tworzeniem stron internetowych. Posiada stopień magistra technologii informacyjnych.
Dmitry Kirsanov

7 lat doświadczenia

Full-Stack Developer z solidnym zapleczem technicznym. Specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych. Nastawiony na ciągły rozwój, stara się zapewnić maksymalną przystępność i użyteczność realizowanych projektów.
Anton Lunov
Anton Lunov

5 lat doświadczenia

Doświadczony Frontend Developer specjalizujący się w budowaniu skalowalnych aplikacji webowych. Zajmuje się tworzeniem interfejsu użytkownika dla stron internetowych i aplikacji na każdym etapie - począwszy od pomysłu, aż do wdrożenia. Posiada także spore doświadczenie związane z pracą po stronie serwera czy też optymalizacją wydajności.
Zapisz się na kurs programowania:

JavaScript od podstaw

Dane Personalne:

Proszę wybrać preferowany tryb zajęć

05.10.2020 17:00 – 18:3006.10.2020 18:30 – 20:0010.10.2020 09:00 – 12:00

Proszę wybrać preferowany tryb zajęć

Weekendowy 10.10.2020 Godz: 09:00 – 12:00

Proszę zaznaczyć poziom j. angielskiego*:

0 – A2B1 – B2C1 – C2

Proszę wybrać formę płatności*:

za całość (2700 zł)co miesiąc (750 zł)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jak zapisać się na kurs JavaScript?

contact-img
Dot
Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wypełnij pola w formularzu obok i kliknij przycisk "Aplikuj".

Dot
Poczekaj na wiadomość

Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją, na podany adres e-mail prześlemy wszystkie informacje odnośnie płatności oraz niezbędnych formalności.

Dot
Rozpocznij naukę

Gotowe! Zostałeś zapisany na kurs!