Kurs programowania Python i Data Science

Jeśli myślisz, że programowanie musi być trudne, udowodnimy Ci, że jesteś w błędzie! Naucz się Pythona – jednego z najłatwiejszych języków programowania na świecie!

Najbliższy kurs: 05.10.2020 18:30 – 20:00 – Kraków

Dlaczego warto wybrać kurs Python?

szerokie-zastosowanie

Wszechstronność

Python jest bardzo uniwersalny i wszechstronny. Możesz zaprogramować w nim niemal wszystko!

pewna-praca

Uznanie programistów

Według Stack Overflow, Python to druga najbardziej kochana przez programistów technologia!

Umiejętności

Idealny dla początkujących

Python posiada czytelną, łatwą do nauczenia składnię. Dlatego właśnie polecany jest początkującym.

certyfikacja

Dynamiczny rozwój

Najnowsze dane Stack Overflow wskazują, że Python jest najszybciej rozwijającą się technologią na świecie!

Czym jest język Python?

Python to język programowania ogólnego zastosowania. Jest jednym z najpopularniejszych technologii backendowych. Co więcej, to także niekwestionowany lider, jeśli chodzi o Big Data i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Świetnie radzi sobie z dużymi zbiorami danych, dlatego chętnie uczą się go nie tylko programiści, ale także analitycy, statystycy czy matematycy!

Dzięki swojej prostocie, popularności oraz szerokiej bazie dostępnych narzędzi i bibliotek, Python zyskał wielu zwolenników. Korzystają z niego największe światowe marki, takie jak Spotify, Instagram czy Facebook.

Program kursu Python i Data Science

Dla kogo jest kurs Python i Data Science?

Kurs Python i Data Science został stworzony z myślą o osobach, które szukają szybkiego i skutecznego sposobu na naukę programowania. Python to świetny wybór dla początkujących, ponieważ jest bardzo łatwy do nauczenia. Jego stosunkowo niski próg wejścia nie oznacza jednak ani niskich zarobków, ani trudności ze znalezieniem pracy. Wybór Pythona jako pierwszego języka programowania to decyzja, której nie będziesz żałował!

Czego potrzebujesz, aby wziąć udział w kursie?

Podczas kursu będziesz pracował na swoim własnym sprzęcie, dlatego niezbędny jest sprawny laptop. Poza tym wystarczy odrobina chęci, zaangażowania i motywacji do nauki!

Sylwetka absolwenta kursu Python i Data Science

Nasi absolwenci są świetnie przygotowani do wkroczenia na rynek IT. Skupiamy się na nauce przez praktykę, w związku z czym po odbytym kursie będziesz samodzielnym, gotowym do pracy programistą. Nasz kurs przygotuje Cię do pracy jako Junior Python Developer, ale nie tylko! Będziesz mógł spróbować swoich sił także jako początkujący specjalista od Big Data lub rozwijać się w kierunku uczenia maszynowego.

Ostatni moduł kursu poświęcony jest przygotowaniom do rekrutacji. To bardzo ważna część naszego szkolenia, która zwiększy Twoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy w IT. 

Kurs Python i Data Science kończy się egzaminem. Na jego podstawie wystawiany jest certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności. Jest to dokument, który zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie!

Miasto: Kraków
Kurs Wieczorowy: 05.10.2020
Kurs Wieczorowy: 06.10.2020
Cena Kursu

3000 zł

Możliwość rozłożenia na 4 raty po 750 zł

  • Czas trwania: 4 miesiące
  • Zajęcia: 32 (2x tygodniowo)
  • Certyfikat: Tak

Otrzymaj rabat 300 zł!

Przy płatności za całość z góry

Trener kursu

Zmnako Awrahman

10 lat doświadczenia

Data Scientist z bogatym doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów z wykorzystaniem uczenia maszynowego w branży lotniczej, detalicznej i usługowej. Specjalizuje się w machine learning, deep learning oraz technologiach R, Python, Spark, SQL, GCP oraz Amazon Cloud.
Zapisz się na kurs programowania:

Python i Data Science

Dane Personalne:

Proszę wybrać preferowany tryb zajęć

05.10.2020 Godz: 18:30 – 20:0006.10.2020 Godz: 17:00 – 18:30

Proszę zaznaczyć poziom j. angielskiego*:

0 – A2B1 – B2C1 – C2

Proszę wybrać formę płatności*:

za całość (2700 zł)co miesiąc (750 zł)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jak zapisać się na kurs Python?

contact-img
Dot
Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wypełnij pola w formularzu obok i kliknij przycisk "Aplikuj".

Dot
Poczekaj na wiadomość

Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją, na podany adres e-mail prześlemy wszystkie informacje odnośnie płatności oraz niezbędnych formalności.

Dot
Rozpocznij naukę

Gotowe! Zostałeś zapisany na kurs!